Konum,34798,Türkiye
05452300592 & 0530 417 86 84
hizmetpanel@hotmail.com

Bizi Cekemeyen Panelciler

En iyi Panelci, Kaliteli Panelci, Seslichat panelcileri | Seslichat | Panelci Sesli Panelci Panelciler Sesli Panelciler

Bizi Cekemeyen Panelciler

Öncelikle selamun aleyküm Paneldestek.com sizinle iletişime geçmek istemedim lakin siz adam gibi adam olsaydınız sizinle iletişime geçerdim bu blogda sizi küçük düşürmek hakaret etmek adına yazmıyorum. Paneldestek Siz insanların emeklerini çalarak, kodlama bilmeden, insanların emeklerine saygısızlık ederek birde kalmış panelleri satıyorsunuz. Sanal içerisinde bir çok insan kendi emeklerini yapar sizin gibi aciz insanlarda gidip o emeklerin üstüne oturur.

Biraz anlayışınız olsaydı Google’de Araştırmalarımın sonucunca ve insanların sizin hakkınızda söylemlerine göre bir çok düşman edinmişsiniz. Kendi Tasarımlarınızı yapıp insanların emeklerine saygı duymaya davet ediyorum sizi.

İnsanların Panellerine Mesaj Olarak kod Gönderiyorsunuz. Hiç önemli deyil siz kendinizi ne zannediyorsunuz ki hacker mi ? Yanından geçemezsiniz. Öyle birine denk gelirsiniz ki Hapise bile düşe bilirsiniz internet bilişim suçları‘nı Google’de araştırıp okuya bilirsiniz.

İnsanları kendinize düşman ederek bir yere gelemezsiniz. Herkez kendi işine baksın bir parça ekmek yiyorsunuz ama insanların sizin hakkınızda küfür, ve hakaretleri duymuyorsunuz herhalde unutmayın ki biz bu dünyada namusumuz için yaşıyoruz.

Dilerim ki bu blogumuzu okuyup biraz ders çıkarmanızı umuyorum. Saygılar Hizmetpanel.com

 

Bir cevap

  1. aysima dedi ki:

    Selamun Aleyküm Önceliklw bende uzun suredir hizmetpanel ile calismaktayim ve yapti işler ve ilgi alakadan dolayi cok memnunum…Bu tür panelcilieri cekemeyen insanlar leke atmakta ve kendinilerini hakli gösterir gibi davranmaktadir.Sadece sizde agızdan cikan sözlerle deil calisarak 1 yere gelirler…Hizmetlerinden dolayi tesekkür ediyorum…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir